Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Oppo Reno5 Lite

(0 wyników)

Folie i szkła ochronne do telefonu Oppo Reno5 LiteW tej kategorii znajdziesz innowacyjne szkło hybrydowe oraz hartowane. Dużą popularnością cieszą się nie tylko płaskie szkła wykonane w technologii 2,5D, ale również przeznaczone na cały ekran. Szukasz kompleksowej ochrony smartfona? W takim razie sprawdź szkło na aparat.

Jeżeli interesuje Cię szkło hybrydowe, koniecznie sprawdź model marki Hofi. Produkt typu płaskiego, wykonany w technologii 2,5D zwraca uwagę zachowaniem pełnej wrażliwości na dotyk. Model ten zapewnia twardość powierzchni na poziomie 7H. Dodatkowo jest łatwy w montażu, co jest szczególnie istotne dla klientów indywidualnych.

Na Youtab.pl znajdziesz także praktyczne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferowane szkło hartowane wyróżnia idealna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.