Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

OnePlus Nord

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

OnePlus Nord – folie i szkła ochronneWysokiej jakości folie i szkła ochronne do telefonu OnePlus Nord znajdziesz w tej kategorii. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom maksymalne zadowolenie z zakupów. W tej kategorii kupisz praktyczne szkło na aparat, folię ochronną, szkło hartowane, a nawet innowacyjne szkło hybrydowe.

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że produkt jest kompatybilny z większością etui dostępnych na polskim rynku.

Poznaj już teraz szkło hartowane marki Mocolo. Produkt zaprojektowany został na cały ekran łącznie z krawędziami oraz zachwyca perfekcyjnie wyprofilowanym krawędziom w technologii 2.5D. Oferowane szkło hartowane idealnie dopasowuje się do telefonu. Produkt wyróżnia najwyższy dostępny na rynku poziom twardości 9H.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui na telefon, które zadba o nienaganny wygląd obudowy. Zdecyduj się już dziś na zakup oferowanych produktów i postaw na akcesoria, które wykonane zostały wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.