Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

OnePlus 7 Pro

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

OnePlus 7 Pro – folie i szkła ochronne


Obecnie produkowane telefony są niczym nasze podręczne centra dowodzenia. Potrzebne są nam zarówno do kontaktu z rodziną, używamy ich w trakcie pracy, a także w wolnych chwilach np. do czytania ebooków lub słuchania muzyk. Dlatego tak ważne jest, aby urządzenie zawsze było właściwie zabezpieczone na wypadek niefortunnych zdarzeń, które mogą nas spotkać. Zaraz po zakupieniu smartfona, warto doposażyć go w odpowiednie zabezpieczenie newralgicznych elementów, które są najbardziej narażone na przypadkowe uszkodzenia. W tym celu sprawdź folie i szkła ochronne do OnePlus 7 Pro dostępne w naszej ofercie.

Jak zapewnić optymalną ochronę dla Twojego smartfona?

Naklejona na wyświetlacz wysokiej klasy folia ochronna 3D 3MK ARC OnePlus 7 Pro pozwoli uchronić szklaną taflę smartfona przed powstawaniem powierzchownych defektów, które wpływają niekorzystnie na ergonomię jego użytkowania. Doskonale pokrywa całą przestrzeń ekranu. Nie zmienia przezroczystości ekranu, ponieważ jest całkowicie bezbarwna. Czułość reakcji na dotyk pozostaje na niezmienionym poziomie.

Najlepsza ochrona ekranu OnePlus 7 Pro

Jeśli zależy Ci na najlepszej ochronie frontu urządzenia, zakup światowej klasy szkło hartowane 3D WHITESTONE DOME UV. Do jego produkcji wykorzystano stosowany dotychczas w modułach słonecznych materiał AGC, który oznacza się wyjątkową trwałością. Unikalną zaletą jest obecność lampy UV, aby emitowanym przez nią światłem utwardzić klej. Szkło pozostaje w pierwotnym położeniu przez cały okres korzystania z telefonu.

Strażnik obiektywu – dodatkowe szkło ochronne

Zakładając dodatkowe szkło na aparat PANZER 9H, uchronisz swój OnePlus 7 Pro przed zarysowaniami spowodowanymi przez ostre przedmioty i zanieczyszczenia, które mogłyby osiąść bezpośrednio na jego powierzchni. Nie ma również żadnego niekorzystnego wpływu na ostrość wykonywanych zdjęć oraz kręconych filmów. Zastosowany do jego wytworzenia wysoce odporny materiał AGC japońskiego producenta, do tej pory był powszechnie stosowany przy produkcji paneli słonecznych.

Korzystając z obszernej oferty naszego sklepu www.youtab.pl, nabędziesz nie tylko folie i szkła ochronne do OnePlus 7 Pro, ale również odpowiednie etui, które zapewni najwyższy poziom zabezpieczenia Twojego telefonu. Dostępne są różne modele w zależności indywidualnych preferencji w kilku opcjach kolorystycznych do wyboru.