Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Nokia 7.3

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Nokia 7.3W tej kategorii znajdziesz folie i szkła ochronne do telefonu Nokia 7.3. Poznaj już teraz wyjątkowe szkła na aparat. Na Youtab.pl oferujemy również folie i szkła ochronne płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Oferta została tak dobrana, aby każdy klient znalazł wariant, który spełni jego oczekiwania.

Co sprawia, że szkła hartowane są tak chętnie wybierane przez klientów? Przemawia za tym przede wszystkim doskonała ochrona wyświetlacza w każdych warunkach. Jeżeli chcesz sprawić, aby wyświetlacz był odporny na uszkodzenia mechaniczne a w szczególności ryzy i pęknięcia to folie lub szkła ochronne z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Sprawdź już teraz wysokiej jakości szkło hartowane marki Youtab. Produkt jest idealnie płaski wykonany w technologii 2,5D. Oferowane szkło hartowane wyposażone jest w powłokę oleofobową, która zapobiega powstawaniu nieestetycznych odcisków palców. Produkt posiada bardzo mocny klej, dzięki czemu doskonale przylega do ekranu i nie odkleja się. Grubość szkła hartowanego wynosi zaledwie 0,3 mm.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu idealne jako ochrona obudowy przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.