Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Nokia 6.3

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Nokia 6.3W tej kategorii oferujemy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszą się szkła hybrydowe, szkła hartowane oraz folie ochronne.

Oferowane na Youtab.pl folie i szkła ochronne do telefonu Nokia 6.3 zostały dobrane w taki sposób, aby nie zakłócać codziennego korzystania z telefonu, poprzez idealne przyleganie do całej powierzchni ekranu. Produkty oferowane w tym dziale stworzone zostały z myślą o użytkownikach ceniących nie tylko niezawodną ochronę, ale również innowacyjne rozwiązania.

Sprawdź już teraz wysokiej jakości szkło hartowane marki Youtab. Produkt jest idealnie płaski wykonany w technologii 2,5D. Oferowane szkło hartowane wyposażone jest w powłokę oleofobową, która zapobiega powstawaniu nieestetycznych odcisków palców. Produkt posiada bardzo mocny klej, dzięki czemu doskonale przylega do ekranu i nie odkleja się. Grubość szkła hartowanego wynosi zaledwie 0,3 mm.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.