Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Nokia 4.2

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Nokia 4.2 – folie i szkła ochronne


Co sprawia, że oferowane w naszym sklepie internetowym folie i szkła ochronne Nokia 4.2 cieszą się tak dużą popularnością? Przemawia za tym nie tylko perfekcyjne dopasowanie do danego modelu telefonu, ale również wysoka jakość wykonania, której możesz zaufać. Jeżeli więc zależy Ci na profesjonalnej ochronie wyświetlacza, to nasza oferta z łatwością spełni Twoje oczekiwania.

Prezentowane na Youtab.pl folie i szkła ochronne Nokia 4.2 zostały dobrane w taki sposób, aby nie zakłócać codziennego korzystania z telefonu, poprzez idealne przyleganie do całej powierzchni wyświetlacza. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz perfekcyjnie płaskie szkła ochronne Nokia 4.2, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, pozostawiając Ci pełen komfort korzystania z ekranu dotykowego.

Wśród dostępnego asortymentu najczęściej wybierane jest szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ Nokia 4.2, które zapewnia perfekcyjną ochronę całego ekranu. Dodatkowo powłoka oleofobowa naniesiona na powierzchnię szkła, sprawiaj, że nie pozostają odciski palców ani inne zanieczyszczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także wygodne w użyciu etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba także o wygodny dostęp do wszystkich przycisków funkcjonalnych oraz niezbędnych portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię swoją niezawodnością.