Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Nokia 3.4

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Nokia 3.4W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folie ochronne i szkła hartowane. Poznaj już teraz innowacyjne produkty płaskie wykonane w technologii 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Wśród dostępnego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane 9H marki Youtab, które zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami. Produkt pokrywa płaską część ekranu w technologii 2,5D. Co więcej, nie pozostawia bąbelków powietrza, dzięki czemu jest prosty w montażu nawet dla osób, które wykonują go po raz pierwszy. Produkt sprzedawany jest wraz z akcesoriami, które umożliwiają samodzielne założenie szkła hartowanego od razu po otrzymaniu przesyłki. Dodatkowo produkt jest idealnie przezroczysty, dzięki czemu w niczym nie zakłóca wyświetlanych przez ekran barw.

Chcesz dodatkowo zadbać o obudowę swojego telefonu? W takim razie koniecznie sprawdź oferowane na Youtab.pl etui do telefonu. Poznaj już teraz pełną ofertę i zamów idealne dopasowane obudowy zawsze w atrakcyjnej cenie.