Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Na cały ekran (3D/6D/9D)

(141 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Szkła na cały ekran (3D,6D,9D) – jak zabezpieczyć cały wyświetlacz telefonu?

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie ekranu smartfona jest odpowiedni dobór folii / szkła ochronnego. W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szkła i folie, które są kompatybilne ze zdecydowaną większością etui dostępnych na polskim rynku. To oznacza, że nie musisz martwić się o to, czy szkło będzie pasować do etui, które obecnie używasz lub planujesz zakupić. Odpowiednio dobrane do modelu Twojego telefonu szkło (np. szkło hartowane czy hybrydowe), w 100% przejrzyste, to pewność, że Twój telefon jest pod najlepszą ochroną.

Idealnie dopasowane folie i szkła ochronne
Folie i szkła ochronne dopasowane do całego ekranu ochronią Twój smartfon przed uszkodzeniem, pęknięciem czy porysowaniem. Każde szkło idealnie dopasowuje się do ekranu dedykowanego modelu telefonu, nie odstaje i nie odkleja się. Dodatkowo, każdy produkt ma wycięcia pod wszystkie elementy znajdujące się na przedniej części urządzenia dokładnie tam, gdzie powinny być. Dzięki temu korzystasz ze smartfona tak, jak do tej pory, bez żadnych ograniczeń.

Folie i szkła ochronne – prosty montaż

Folia ochronna 3D, szkło hartowane 3D, szkło hartowane 6D i 9D – to między innymi te rodzaje folii i szkła ochronnego znajdziesz w naszym serwisie. Każdy produkt jest prosty w montażu, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że źle go przykleisz. Montaż trwa zaledwie kilka sekund – później możesz już cieszyć się pełną ochroną ekranu Twojego smartfona. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Youtab.pl.

Mogą Ciebie również zainteresować: Szkła 2.5D | Szkła premium do telefonów