Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola One Zoom

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola One Zoom – folie i szkła ochronne


Poszukujesz profesjonalnej ochrony wyświetlacza Twojego telefonu? W tym dziale znajdziesz innowacyjne folie i szkła ochronne Motorola One Zoom, które z łatwością spełnią Twoje oczekiwania. Na Youtab.pl oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej klasy, dlatego masz pewność niezawodności wybranego asortymentu.

Miłośników innowacyjnych rozwiązań zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Motorola One Zoom. Produkt w absolutnie innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Takie zestawienie sprawia, że prezentowane akcesorium jest aż o 1 mm cieńsze od klasycznego szkła hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Zgodnie z deklaracją producenta twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów dużą popularnością cieszy się również szkło hartowane 9H Motorola One Zoom znane ze swojej skuteczności oraz wyjątkowo łatwego montażu. Produkt doskonale przylega do wyświetlacza oraz jest w pełni transparentny, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.