Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola One / P30 Play

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola One / P30 Play – folie i szkła ochronne


Jeżeli poszukujesz profesjonalnego zabezpieczenia wyświetlacza, to w tym dziale znajdziesz innowacyjne folie i szkła ochronne Motorola One / P30 Play, które z łatwością spełnią Twoje oczekiwania. Na Youtab.pl oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej klasy, dlatego wybierając asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym, zyskujesz pewność niezawodności wybranego asortymentu.

Jesteś miłośnikiem innowacyjnych rozwiązań? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowego marki 3MK, które jest nie tylko idealne płaskie, ale również wykonane w technologii 2D. Produkt w innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Tak niezwykłe zestawienie sprawia, że prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego i jest tak popularne w kategorii folie i szkła ochronne Motorola One / P30 Play. Produkt zachowuje przy tym wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

Na Youtab.pl w kategorii folie i szkła ochronne Motorola One / P30 Play dużą popularnością cieszy się także niezawodne szkło hartowane 9D od SCREEN PRO+, które przeznaczone jest na cały ekran. Potrzebne jest Ci także etui na telefon? W takim razie koniecznie sprawdź pełną ofertę naszego sklepu internetowego. Wybierz już teraz interesującą Cię kategorię i zamów nie tylko folie i szkła ochronne Motorola One / P30 Play, ale także inne produkty, które zachwycą Cię precyzją wykonania.