Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G8 Power

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G8 Power – folie i szkła ochronneZależy Ci na niezawodnej ochronie wyświetlacza? W tej kategorii oferujemy szkła hartowane na całą powierzchnię ekranu, szkło hybrydowe płaskie 2,5D oraz praktyczne szkło na aparat.

Wśród dostępnego na Youtab.pl asortymentu dużą popularnością cieszy się nowoczesne szkło na aparat płaskie 2,5D marki 3MK. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żaden sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Prezentowany produkt sprawia, że oferowane folie i szkła ochronne Motorola Moto G8 Power są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników.

Wszystkich miłośników innowacyjnych rozwiązań zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowego marki 3MK dostępnego w dziale folie i szkła ochronne Motorola Moto G8 Power. Produkt w absolutnie innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran, jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. To nowoczesne zestawienie sprawia, że prezentowane akcesorium jest aż o 1 mm cieńsze od klasycznego szkła hartowanego, dzięki czemu jest tak popularne w dziale folie i szkła ochronne Motorola Moto G8 Power. Produkt wyróżnia także wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia — twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu zapewniające ochronę obudowie smartfona. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.