Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G8 Plus

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G8 Plus – folie i szkła ochronne


W tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne Motorola Moto G8 Plus. Niezawodność oraz perfekcyjne dopasowanie do wyświetlacza sprawiają, że oferowane produkty cieszą się ogromną popularnością i uzyskują najwyższe noty wśród użytkowników.

Nasi klienci dużą wagę przywiązują do jakości, dlatego w swojej ofercie posiadamy folie i szkła ochronne Motorola Moto G8 Plus wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której wyświetlacz nie pęka w wyniku uderzenia. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ Motorola Moto G8 Plus. Produkt wyróżnia nie tylko łatwość montażu, ale także idealna przejrzystość szkła. Dzięki temu wyświetlany obraz nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmienna.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które zapewni znakomitą ochronę na całej powierzchni obudowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku telefonów, których obudowa zamontowana jest na stałe. Sprawdź już teraz pełen asortyment dostępny na Youtab.pl i zadbaj o bezpieczne korzystanie z Motorola Moto G8 Plus już od dnia jego zakupu.