Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G7 Power

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G7 Power – folie i szkła ochronne


W tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy folie i szkła ochronne Motorola Moto G7 Power. Bogaty wybór asortymentu dostępnego na Youtab.pl sprawia, że bez trudu dobierzesz wariant produktu, który w pełni odpowie na Twoje oczekiwania.

W kategorii folie i szkła ochronne Motorola Moto G7 Power znajdziesz między innymi innowacyjne szkło hybrydowe marki 3MK, które wyróżnia się najwyższą odpornością na zarysowania. Produkt jest wyjątkowo łatwy w montażu, ponieważ jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2D. Prezentowany szkło hybrydowe doceniane jest w kategorii folie i szkła ochronne Motorola Moto G7 Power za nowoczesne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran. Rozwiązanie to sprawia, że produkt ma grubość jedynie 0,2 mm, natomiast twardość powierzchni jest na poziomie aż 7H.

Wśród oferowanych na Youtab.pl w dziale folie i szkła ochronne Motorola Moto G7 Power produktów dużą popularnością cieszy się również szkło hartowane firmy SCREEN PRO+, które znane jest z doskonałego dopasowania na cały ekran. Produkt jest w pełni transparentny, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. W ofercie Youtab.pl, poza kategorią folie i szkła ochronne Motorola Moto G7 Power, znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.