Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G6 Play

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola Moto G6 Play – folie i szkła ochronne


W ofercie naszego sklepu internetowego oferujemy wyłącznie sprawdzone folie i szkła ochronne Motorola Moto G6 Play. Nasz asortyment został dobrany w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość dostępnych produktów. To właśnie te cechy sprawiają, że oceny zakupów dokonywanych na Youtab.pl są tak wysokie.

Jesteś miłośnikiem innowacyjnych rozwiązań? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Motorola Moto E5/G6 Play. Produkt w absolutnie innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Tak niezwykłe zestawienie sprawia, że prezentowane szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Motorola Moto E5/G6 Play jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana przez producenta twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

Na Youtab.pl na szczególną uwagę zasługuje także szkło hartowane 9H Motorola Moto E5/G6 Play. Idealne dopasowanie do płaskiej części ekranu oraz łatwy montaż bez bąbelków powietrza, że produkt ten zyskuje jedne z najwyższych ocen w naszym sklepie internetowym. Na Youtab.pl znajdziesz także wygodne w użyciu etui do telefonu. Sprawdź już teraz pełen asortyment sklepu i zdecyduj, które akcesoria są Ci niezbędne.