Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G Power 2021

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Motorola Moto G Power 2021

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz innowacyjne płaskie wykonane w technologii 2,5D.

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżnia wysoka jakość wykonania i najlepsza na rynku ochrona wyświetlacza. W ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalny asortyment znanych producentów, co jest dodatkową gwarancją ich trwałości. Zdecyduj o poziomie twardości folii ochronnej lub szkła hartowanego, aby wyświetlacz Twojego smartfona miał dokładnie taką ochronę, jakiej potrzebujesz.

Poznaj już teraz szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab. Produkt sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Oferowane szkło hartowane jest płaskie, wykonane w technologii 2,5D. Model ten wyposażony jest w powłokę oleofobową, która skutecznie chroni przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza takich jak odciski palców.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu idealne jako ochrona obudowy przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.