Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Motorola Moto G Play 2021

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Motorola Moto G Play 2021

W tej kategorii prezentujemy bogaty wybór folii ochronnych i szkieł hartowanych. Dużą popularnością cieszą się zarówno produkty przeznaczone na cały ekran, jak i perfekcyjnie płaskie wykonane w technologii 2,5 D.

Poznaj już teraz wszystkie zalety szkło hartowanego o stopniu twardości 9H marki YouTab. Produkt ten bez trudu sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie perfekcyjnie chroniony bez względu na to, co robisz. Oferowane szkło hartowane jest perfekcyjnie płaskie oraz wykonane w technologii 2,5D. Wybierając ten wariant, zyskujesz szkło hartowane, które łączy wysoką jakość wykonania z atrakcyjną ceną. Produkt zapewnia perfekcyjna przejrzystość, dzięki czemu w niczym nie zakłóca korzystania z wyświetlacza. Dodatkowo oferowane szkło hartowane wyposażone jest w bardzo mocny klej, co sprawia, że doskonale przylega do powierzchni ekranu.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.