Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

LG Q60

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

LG Q60 – folie i szkła ochronne


Decydując jakie folie i szkła ochronne LG Q60 wybrać, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość produktu oraz perfekcyjne dopasowanie do telefonu. Właśnie z tego powodu oferta dostępna Youtab.pl przygotowana została w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania połączony z niezawodną ochroną.

W ofercie naszego sklepu internetowego Youtab.pl znajdziesz folie i szkła ochronne LG Q60, które perfekcyjnie współpracują z ekranem dotykowym. Szukasz produktu, który w innowacyjny sposób połączy zalety folii i szkła ochronnego? W takim razie koniecznie sprawdź szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS LG Q60/K50, które zachwyci Cię nie tylko funkcjonalnością, ale również niezwykłą smukłością, która wynosi zaledwie 0,2 mm. Łatwy i intuicyjny montaż to zalety, które docenią szczególnie użytkownicy, którzy z tego rodzaju akcesoriów korzystają po raz pierwszy.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów dużą popularnością cieszy się również szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ LG Q60, które zachwyca perfekcyjnym dopasowaniem do telefonu. Produkt wyróżnia wykonanie z japońskiego materiału AGC Asahi Glass stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej. Materiał ten zwraca uwagę bardzo wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.