Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei Y6 2019

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Y6 2019 – folie i szkła ochronne


Zakup szkła hartowanego dla Huawei Y6 2019 to podstawowa czynność w zakresie zapewnienia mu ochrony przed uszkodzeniami. Na rynku istnieją różne rodzaje ochrony ekranu Huawei Y6 2019. Poniżej opisujemy jedno z nich.

Czym różni się szkło hybrydowe do Huawei Y6 2019 od szkła hartowanego? Przede wszystkim zapewnia większe bezpieczeństwo. Flexible Glass to wyjątkowo bezpieczne dla użytkownika szkło hybrydowe – w przypadku zbicia nie kruszy się, nie pozostawia więc wielu drobnych śladów.

Szkło hybrydowe Flexible Glass jest bardzo wrażliwe na dotyk i praktycznie niewyczuwalne dla użytkownika smartfona, dzięki czemu z telefonu korzystamy w najwygodniejszy dla nas sposób. Pomaga w tym między innymi doskonałe dopasowanie się szkła do ekranu, co dodatkowo zwiększa precyzję ruchu. Realny poziom twardości na poziomie 7H w skali określonej według Wolfa Wilburna osiągnięto tu głównie przez zastosowanie innowacyjnych powłok ceramicznych. Dzięki temu ekran jest odporny nie tylko na zarysowania, ale także na upadki. Szkło jest docięte tak, by pokryło wyłącznie płaską część wyświetlacza, co gwarantuje skuteczną ochronę. Sprawdź szkła ochronne do Huawei.