Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P40 Lite

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P40 Lite – folie i szkła ochronne


Codzienne użytkowanie smartfona może zwiększać ryzyko powstawania uszkodzeń, które nie tylko negatywnie wpływają na sprawność urządzenia, ale także pogarszają jego efekt wizualny. Warto w celu ochrony telefony przed uszkodzeniami zainwestować w akcesoria ochronne. Szczególnym elementem, wrażliwym na powstawanie usterek jest wyświetlacz. Wystarczy chwilowa nieuwaga, by na powierzchni ekranu pojawiły się nieestetyczne rysy, powstałe przez kontakt z ostrymi kluczami. Groźne są także upadki z wysokości, które mogą być przyczyną pęknięcia ekranu, a co za tym idzie zmniejszenia poziomu funkcjonalności smartfona. Dla ochrony wyświetlacza Huawei P40 Lite warto zainwestować w folie i szkła ochronne.

Jak zabezpieczyć ekran przed zniszczeniem?

Wyświetlacz pełni kluczową rolę w telefonie, a bez jego sprawnego działania nie jesteśmy w stanie sprawnie korzystać z aplikacji mobilnych. Z tego powodu nie możemy sobie pozwolić na uszkodzenie ekranu. Już przed zakupem nowego Huawei P40 polecamy zakup folii lub szkła ochronnego, by od początku zapewnić jego ochronę. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria na wyświetlacz od profesjonalnych producentów. Liczy się dla nas wysoka jakość produktu, dlatego też szkła i folie są wykonane z wytrzymałych komponentów i cechują się najwyższą twardością 9H.

Jakie akcesoria dla ochrony wyświetlacza?

Aby dobrze zabezpieczyć ekran przed awarią, warto postawić na szkło hartowane 9H Huawei P40 Lite. Jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania, przetarcia czy zarysowania. Innym dobrym rozwiązaniem jest szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS o wysokim poziomie twardości.

Jeśli pragniesz pełnej ochrony urządzenia mobilnego, polecamy zakupić etui z YouTab. Nie obawiaj się już o bezpieczeństwo Huawei P40 Lite.