Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P40 Lite E

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P40 Lite E – folie i szkła ochronne


Aby nasz smartfon działał sprawnie, warto zadbać nie tylko o jego wewnętrzną ochronę, ale także o zewnętrzne zabezpieczenie. Dobrym sposobem na uniknięcie powstania różnorodnych defetów i uszkodzeń na obudowie oraz wyświetlaczu są akcesoria ochronne dla Huawei P40 Lite E. Niezwykle ważnym elementem jest z pewnością ochrona wyświetlacza, tak aby w przypadku upadku z wysokości czy nagłego uderzenia nadal działał bez zarzutu, a jego powierzchnia nie miała niepożądanych rys. Polecamy zakupić folię lub szkło ochronne, gdyż w ten sposób możemy zminimalizować ryzyko zniszczenia ekranu. Jest to opłacalna inwestycja, która przedłuży żywotność smartfona.

Dlaczego warto wybrać akcesoria na ekran z YouTab?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne produkty do ochrony wyświetlacza, które są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Nasze szkła ochronne są bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia spowodowane przez codzienne użytkowanie telefonu. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy stawiają na jakość wykonania i wytrzymałość swoich produktów.

Szkło hybrydowe dla Huawei P40 Lite E – korzyści

Niemożliwe jest zachowanie wyświetlacza w nienaruszonym stanie bez dodatkowego sprzętu ochronnego. Nawet przy ostrożnym korzystaniu z telefonu i dbaniu o jego bezpieczeństwo nie da się uniknąć powstania rys i nieprzyjemnych defektów na ekranie. Jednym z najskuteczniejszych środków ochrony wyświetlacza jest szkło ochronne, gdyż zabezpiecza ekran nie tylko przed zarysowaniami i przetarciami, ale także zapobiega jego stłuczeniu się przez upadek czy uderzenie o twarde podłoże. Dla użytkowników Huawei P40 Lite E polecamy szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS, które cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki wykonaniu z innowacyjnej powłoki ceramicznej.

Jeśli pragniesz 100%j ochrony telefonu zakup także etui z naszego sklepu. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego Huawei raz na zawsze.