Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P30

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P30 – folie i szkła ochronne


W Huawei P30 zastosowano innowacyjny ekran, zapewniający szersze pole widzenia oraz lepsze i żywsze kolory, które wyjątkowo prezentują się w każdych warunkach, także tych mniej korzystnych. Aby w pełni korzystać z zalet tak wyjątkowego ekranu, warto zadbać o jego odpowiednią ochronę. Niezbędna okaże się dobrze dopasowana, zapewniająca ochronę przed uszkodzeniem, porysowaniem czy pęknięciem folia lub szkło ochronne do Huawei P30. W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, w atrakcyjnych cenach, które zagwarantują bezpieczeństwo Twojego smartfona.

Do najpopularniejszych akcesoriów możemy zaliczyć szkło hybrydowe (np. 3MK Flexible Glass), które jest skutecznym połączeniem folii ochronnej i szkła na ekran oraz szkło hartowane (tzw. Płaskie 2,5D), np. NILLKIN AMAZING H Huawei P30. Szkło nie kruszy się, także nawet po upadku wyświetlacz jest w pełni bezpieczny. Ochronę na bardzo wysokim poziomie zapewni także szkło na cały ekran (3D 6D 9D), np. Szkło hartowane 3D SPIGEN GLASS FC Huawei P30. Szkło SPIGEN GLAS.TR SLIM stworzono z wykorzystaniem materiału AGC, stosowanego dotychczas głównie do ochrony paneli fotowoltaicznych. Zastosowanie tego tworzywa pozwoliło na uzyskanie wyjątkowo odpornego szkła o twardości 9H. To najwyższy poziom twardości na rynku akcesoriów mobilnych. Dzięki temu szkło zapewnia pełną ochronę wyświetlacza ekranu przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, szkło hartowane do Huawei P30 jest całkowicie transparentne. Dzięki temu obraz emitowany przez ekran urządzenia pozostaje niezmieniony, zarówno jeśli chodzi o ostrość, jak i żywotność kolorów.

Po wybraniu odpowiedniego szkła ochronnego pozostaje Ci już tylko zakup szkła na aparat (np. 4x Szkło na aparat 3MK FG CAMERA Huawei P30), które zabezpieczy obiektyw przed uszkodzeniem czy porysowaniem oraz wytrzymałego etui do Huawei P30.

W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki wybór wszystkich tych produktów, w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.