Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P30 Pro

(6 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P30 Pro – folie i szkła ochronne


Wyświetlacz to zdecydowanie najbardziej wrażliwa część telefonu, stanowiąca ponad połowę jego rynkowej wartości. Dlatego tak ważne jest, by dobrze dopasować folię lub szkło ochronne, które zabezpieczy ekran urządzenia. Pierwszym krokiem do tego, by zadbać o bezpieczeństwo smartfona, jest więc zakup dobrze dobranej folii lub szkła ochronnego. To akcesorium, które ochroni ekran przed porysowaniem czy zniszczeniem, a także w razie upadku.

Folie i szkła ochronne do Huawei P30 Pro, które znajdziesz w serwisie Youtab.pl, to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Wiele z nich wyróżnia się największą twardością na rynku (9H). Jest to więc zabezpieczenie ekranu na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo, każde szkło pochodzi od renomowanego, sprawdzonego producenta (Nillkin, 3MK, MOCOLO) i jest w 100% oryginalne.

Na które dokładnie akcesorium ochronne do Huawei P30 Pro się zdecydować? Warto rozważyć zakup takiego produktu, jak folia ochronna na pełen ekran telefonu (np. Folia ochronna 3D 3MK ARC Huawei P30 Pro). Klarowna i jednolita struktura folii sprawia, że jest ona praktycznie niewidoczna, dzięki czemu kolory na Twoim wyświetlaczu są doskonale widoczne. Dzięki idealnemu dopasowaniu gwarantuje też pełną wrażliwość na dotyk.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także szkło hartowane, zabezpieczające cały ekran. O taką ochronę zadba np. Szkło hartowane 3D NILLKIN CP+ MAX Huawei P30 Pro. To ultracienkie szkło hartowane, które chroni ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki poddaniu go procesowi utwardzania, szkło może pochwalić się wyjątkową odpornością na różnego rodzaju zarysowania i uszkodzenia (najwyższa twardość na rynku: 9H).

Aby w pełni zabezpieczyć Huawei P30 Pro, dobierz także szkło na aparat (np. Szkło na aparat PANZER 9H Huawei P30 Pro). To akcesorium, które gwarantuje kompleksową ochronę powierzchni obiektywu przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń (upadki, przedmioty ostre, zalania).

Do tego tylko wytrzymałe etui, a Twój smartfon będzie chroniony w najwyższym stopniu. Sprawdź, jak wiele akcesoriów do Huawei P30 Pro w atrakcyjnych cenach dla Ciebie przygotowaliśmy.