Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P30 Lite

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P30 Lite – folie i szkła ochronne


Aby Twój telefon mógł działać w pełni sprawnie, nie tylko musisz dbać o jego wewnętrzną ochronę, ale także zapewnić bezpieczeństwo obudowie. W tym celu kupujemy różnorodne akcesoria do telefonu, które zapewniają optymalne zabezpieczenie sprzętu przed defektami powstającymi w wyniku codziennego użytkowania. Niezwykle istotną kwestią jest zadbanie o stan wyświetlacza w ten sposób, aby w razie uderzenia czy upadku z wysokości, telefon nadal działał bez zarzutów, a jego ekran nie potłukł się. Oferujemy folie i szkła ochronne do Huawei P30 Lite które pozwolą Ci przez długi czas cieszyć się w pełni sprawnym smartfonem.

Jakie korzyści dają folia i szkło hartowane?

Wyświetlacze montowane w nowoczesnych urządzeniach niestety nie zawsze wykazują odpowiednią jakość, na której nam zależy. Każdy z nas chce niknąć konieczności przeprowadzania kosztownych napraw, zwłaszcza jeśli smartfon użytkujemy na co dzień w celach zawodowych i aby zaczerpnąć rozrywki. Szkło hybrydowe do Huawei P30 Lite jest produkowane z najtrwalszych na rynku komponentów o odpowiedniej twardości. Dzięki temu w razie wyślizgnięcia się smartfona z dłoni oraz kontaktu sprzętu z podłożem, wyświetlacz pozostanie nienaruszony.

Polecamy szkło hartowane NILLKIN AMAZING Huawei P30 Lite o twardości 9H, która nadaje kompleksową ochronę wyświetlacza. Zostało doskonale dopasowane do konkretnego modelu, dzięki czemu nie zakrywa ważnych wlotów i otworów, takich jak wejścia na słuchawki, mikrofon i głośnik. Nie zaburza również kolorystyki i daje doskonałą przejrzystość. Stosując szkło ochronne nie musisz martwić się o zbieranie odcisków palców i różnego rodzaju zabrudzeń.

Dla wzmocnienia efektu ochronnego proponujemy szkło na aparat o wyprofilowanych krawędziach. Tego typu akcesorium pozwoli zapobiec stłuczeniu szybki aparatu, jednocześnie nie zaburzając jakości zdjęć. Jest to szczególnie ważne dla miłośników fotografii, którym zależy na pełnej sprawności aparatu.

Zapomnij o drogich naprawach Twojego smartfona. Sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepsze akcesoria do Huawei P30 Lite.