Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P20 Pro

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P20 Pro – folie i szkła ochronne


Aby zagwarantować bezpieczeństwo ekranu smartfona, należy sięgnąć po dobrze dopasowaną do konkretnego modelu folię lub szkło ochronne. Takie szkło ochroni wyświetlacz przed porysowaniem, pęknięciem czy zniszczeniem, a także w razie upadku. Nie będziesz więc martwić się, że Twój sprzęt zostanie zniszczony przez klucze, monety czy inne drobiazgi, które nosisz przy sobie.

Folie i szkła ochronne do Huawei P20 Pro, które znajdziesz w tej zakładce, to gwarancja solidności, jakości i bezpieczeństwa. Każde szkło pochodzi od renomowanego i sprawdzonego producenta i jest w 100% oryginalne. Każdy producent gwarantuje, że szkło ochronne będzie doskonale dopasowane do Twojego modelu smartfona. Szkło nie będzie przesuwać się, odklejać, ani zaginać w żadnym miejscu. Szybka ochronna do Huawei P20 Pro to także doskonała przejrzystość oraz łatwy i szybki montaż. Wystarczy dosłownie chwila, by zabezpieczyć sprzęt na naprawdę wysokim poziomie.

Którą szybkę do Huawei P20 Pro wybrać?

W serwisie YouTab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szereg akcesoriów. Możesz zdecydować się na szkło hartowane do Huawei P20 Pro lub szkło hybrydowe do Huawei P20 Pro. Każde wytrzymałe, solidne i precyzyjnie wykonane. To produkty, które znakomicie zabezpieczą ekran Twojego urządzenia na wielu poziomach.

Do odpowiedniego szkła dobierz także szkło na aparat do Huawei P20 Pro, które osłoni kamerę telefonu. Szkło jest idealnie dopasowane, doskonale chroni obiektywy oraz nie wpływa na jakość zdjęć i filmów.

Do tego zestawu dopasuj modne, solidne etui do Huawei P20 Pro i ciesz się pełną ochroną swojego smartfona. Wszystko w atrakcyjnej, korzystnej cenie!