Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P20 Lite

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P20 Lite – folie i szkła ochronne


Jeśli jesteś posiadaczem nowego Huawei P20 Lite i chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo warto zakupić odpowiednie akcesoria ochronne. W szczególności warto pamiętać o zabezpieczeniu wyświetlacza, który jest najbardziej wrażliwym elementem smartfona. Zajmuje on całą powierzchnię urządzenia, a jego sprawne funkcjonowanie decyduje o jego funkcjonalności i naszym komforcie użytkowania. Szczególnie łatwo o rysy powstałe przez tarcie ostrych przedmiotów czy przez nagłe uderzenia. Zarysowany ekran znacząco psuje wygląd i sprawia że emitowany obraz nie cieszy tak jak wcześniej, gdyż nasz wzrok skupia się na niedoskonałościach. Groźne dla ekranu są upadki z wysokości, które mogą sprawić, że wyświetlacz będzie stłuczony i nie będzie już prawidłowo działał. Tak duże ryzyko uszkodzeń ekranu rodzi konieczność stosowania akcesoriów ochronnych na tę część smartfona. Nie można zapominać o ochronie obudowy, którą daje zamontowanie etui.

W jaki sposób zabezpieczyć ekran przed uszkodzeniami?

W celu pełnej ochrony wyświetlacza, użytkownicy smartfonów powinni zakupić folie lub szkła ochronne. Pozwoli to uniknąć niepożądanych defektów spowodowanych uderzeniami, zarysowaniami i upadkiem na podłogę. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny sprzęt wysokiej jakości, w tym szkła hartowane o twardości na poziomie 9H. Taki poziom twardości uzyskano dzięki wykorzystaniu wytrzymałych komponentów. Folie ochronne natomiast cechują się wysoką transparentnością i odpornością na rysy, dzięki czemu można cieszyć się pełnym komfortem użytkowania smartfona. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, masz pewność że Twój ekran zyska większą ochronę. Warto zainwestować w akcesoria ochronne, by na przyszłość nie martwić o kosztowne naprawy smartfona.

Szkło ochronne dla Huawei P20 Lite

Dla tych, którzy obawiają się o uszkodzenia ekranu polecamy szkło hartowane 3D SPIGEN GLASS FC. Dzięki wykorzystaniu materiału AGC uzyskano najwyższą twardość na poziomie 9H, która jest najwyższą dostępną na rynku akcesoriów mobilnych. Idealna transparentność i powłoka oleofobowa, zapobiegająca osadzaniu się zabrudzeń, zwiększa wrażenia wizualne. W niższej półce cenowej dobrym wyborem jest szkło hartowane NILLKIN AMAZING H, które ochroni wyświetlacz przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet jeśli telefon upadnie, szkło przyjmuję siłę uderzenia i zapobiega jego awarii. To oznacza, że nawet jeśli pęknie – ekran pozostanie nietknięty.

Dla pełnej ochrony Huawei P20 Lite sprawdź pozostałe akcesoria ochronne w YouTab i ciesz się sprawnym urządzeniem.