Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei P Smart 2019

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P Smart 2019 – folie i szkła ochronneW tej kategorii oferujemy folie i szkła ochronne przeznaczone na cały wyświetlacz oraz idealne płaskie 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe.

Na szczególną uwagę zasługuje niezawodne szkło hartowane 9D od SCREEN PRO+, które przeznaczone jest na cały ekran. Wysoka jakość wykonania powoduje, że produkt zachowuje perfekcyjną wrażliwości wyświetlacza na dotyk. Warto także zwrócić uwagę na perfekcyjną przejrzystość szkła. Wybierając ten produkt, masz pewność, że emitowany przez telefon obraz nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmienna.

Poznaj także popularne szkło hartowane 9H marki Youtab. Produkt zaprojektowany został na płaską część ekranu w technologii 2,5D. Łatwy montaż powoduje, że nie pozostają bąbelki powietrza po założeniu. Dzięki temu szkło hartowane jest odpowiednia nawet dla osób początkujących.

Na Youtab.pl oferujemy również etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie odpowiedniej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.