Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei Mate 20

(0 wyników)

Huawei Mate 20 – folie i szkła ochronne


W tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne Huawei Mate 20. Oferowane na Youtab.pl produkty cieszą się dużą popularnością ze względu na perfekcyjne dopasowanie do danego modelu telefonu oraz wysoką jakość wykonania. Jeżeli więc zależy Ci na niezawodnej ochronie wyświetlacza, to nasza oferta z łatwością spełni Twoje oczekiwania.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz szkło hybrydowe renomowanej marki 3MK, należące do typu płaskiego oraz zachwycające technologią 2D. Produkt bez trudu spełni oczekiwania klientów szukających nowoczesnych technologii w zakresie wysokiej jakości zabezpieczenia wyświetlacza. Prezentowane szkło hybrydowe zapewnia ochronę na poziomie 7H oraz wyróżnia się grubością jedynie 0,2 mm. Jego innowacyjność sprawia, że jest doskonałym uzupełnieniem folii i szkieł ochronnych Huawei Mate 20.

Wśród dostępnego na Youtab.pl asortymentu dużą popularnością cieszy się również nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Prezentowany produkt sprawia, że oferowane folie i szkła ochronne Huawei Mate 20 są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba również o wygodny dostęp do wszystkich przycisków funkcjonalnych oraz niezbędnych portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię innowacyjnymi rozwiązaniami.