Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei Mate 20 Lite

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Huawei Mate 20 LiteW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz płaskie w technologii 2,5D.

Lubisz innowacyjne rozwiązania? W takim razie koniecznie sprawdź nowoczesnego szkło hybrydowe marki 3MK, które jest idealne płaskie, wykonane w technologii 2D. Produkt łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Dzięki temu prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoką wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi 7H.

Na Youtab.pl, znajdziesz również asortyment przeznaczony dla osób ceniących klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Produkt jest płaski, wykonany w technologii 2,5D.

Chcesz zadbać również o obudowę smartfona? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także bogaty wybór etui do telefonu. Wybierz już teraz produkty, które w pełni odpowiedzią na Twoje oczekiwania.