Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei Honor 9X

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Honor 9X – folie i szkła ochronne


Jeżeli interesują Cię folie i szkła ochronne Huawei Honor 9X, to oferta naszego sklepu internetowego zaskoczy Cię bogatym wyborem asortymentu. Oferowane produkty nie tylko zachwycają wysoką jakością wykonania, ale także wyposażone są w bardzo mocny klej, który sprawia, że doskonale trzymają się wyświetlacza w każdych warunkach.

Folie i szkła ochronne Huawei Honor 9X nie tylko dbają o bezpieczeństwo wyświetlacza. na Youtab.pl znajdziesz także niepowtarzalne szkło na aparat, które w niezwykle skuteczny sposób chroni obiektyw przed uszkodzeniami mechanicznymi. W kategorii folie i szkła ochronne Huawei Honor 9X znajdziesz szkło na aparat marki Youtab, które jest idealnie płaskie oraz wykonane w technologii 2D.

W kategorii folie i szkła ochronne Huawei Honor 9X najczęściej wybierane jest szkło hartowane 10D marki Youtab. Prezentowany produkt należy do asortymentu przeznaczonego na cały ekran oraz zwraca uwagę wyposażeniem w technologię NDR. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu oferowane szkło hartowane jest jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na zadrapania. Dodatkowo prezentowany produkt jest transparentne, dzięki czemu jakości wyświetlanego obrazu pozostaje nienaruszona. Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.