Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Huawei Honor 20

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Huawei Honor 20Jeżeli szukasz idealnie dopasowanej folii i szkła ochronnego do telefonu Huawei Honor 20

na pewno się nie zawiedziesz. W tej kategorii znajdziesz szkła hartowane oraz hybrydowe przeznaczone na cały ekran, a także perfekcyjnie płaskie w technologii 2,5D. Sprawdź także zalety nowoczesnego szkła na aparat.

Dlaczego oferowane szkło na aparat cieszy się tak dużą popularnością? Produkt marki YouTab zapewnia ochronę na poziomie 9H. Prezentowane szkło ma więc najwyższą na rynku twardość zapewniającą pełną ochronę obiektywu przed uszkodzeniami. Dodatkowo oferowane szkło jest idealnie dopasowane do całej powierzchni aparatu. Produkt wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej.

Na Youtab.pl na szczególną uwagę zasługuje także niezawodne szkło hartowane 9D od SCREEN PRO+, które przeznaczone jest na cały ekran. Doskonała jakość wykonania powoduje, że produkt nie wpływa na poziom wrażliwości wyświetlacza na dotyk. Uwagę klientów zwraca również idealna przejrzystość szkła. Dzięki temu obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmienna.

Nasz sklep internetowy oferuje również etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba o wygodny dostęp do wszystkich przycisków funkcjonalnych oraz portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię nowoczesnymi rozwiązaniami.