Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Google Pixel 3a

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Google Pixel 3A – folie i szkła ochronne

Jeżeli interesują Cię folie i szkła ochronne Google Pixel 3A, to oferta naszego sklepu internetowego przyjemnie zaskoczy Cię bogactwem asortymentu. Oferowane produkty nie tylko zachwycają wysoką jakością wykonania, ale także wyposażone są w bardzo mocny klej, który sprawia, że doskonale trzymają się wyświetlacza w każdych warunkach.
W kategorii folie i szkła ochronne Google Pixel 3A dużą popularnością cieszy się produkt zapewniający innowacyjną ochronę wyświetlacza. Szkło hybrydowe marki 3MK zapewnia perfekcyjne dopasowanie, ponieważ jest idealnie płaskie oraz wykonane w 2,5D. Dodatkowo stanowi ono nowoczesne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, dzięki czemu uzyskujemy produkt o grubości zaledwie 0,2 mm.

Wśród oferowanego asortymentu w dziale folie i szkła ochronne Google Pixel 3A najczęściej wybierane jest szkło hartowane o twardości 9H firmy YouTab. Zwraca ono uwagę przede wszystkim kompletnym zestawem, który pozwala na samodzielne założenie produktu. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane jest transparentne, dzięki czemu jakości wyświetlanego obrazu pozostaje nienaruszona. Produkt dostępny w dziale folie i szkła ochronne Google Pixel 3A jest również idealnie płaski oraz wykonany w 2,5D. Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.