Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Folie i szkła PREMIUM

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła PREMIUM – jak skutecznie zabezpieczyć ekran smartfona


O ekran smartfona najlepiej zadba dobrze dopasowane i zamontowane szkło ochronne. Do wyboru masz co najmniej klika rodzajów. Folia ochronna, szkło hartowane, szkło hybrydowe – to najpopularniejsze z nich. Co jednak, jeśli szukasz produktu, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych? W tym wypadku sięgnij po folie ochronne i szkła premium, które zapewniają ochronę na niespotykanym dotąd poziomie.

Folie i szkła ochronne premium – dla kogo

Asortyment kategorii premium jest przeznaczony dla każdego, kto chce w pełni zabezpieczyć ekran swojego telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi, porysowaniem czy pęknięciem. Szkło i folia klasy premium doskonale przylega do ekranu, jest w 100% przejrzysta, dzięki czemu nie musisz obawiać się o utratę jakości kolorów i gorszej jakości oglądanych obrazów. Folie ochronne i szkła są dedykowane konkretnym modelom, nie ma więc ryzyka, że będą gdzieś odstawać.

Innowacyjne i pewne rozwiązania

W foliach oraz szkłach ochronnych, które znalazły się w tej kategorii, bez wyjątku, zastosowano innowacyjne i przełomowe technologie. To one zabezpieczają ekran smartfona na wyjątkowo wysokim poziomie. Specjalny klej, który utwardza się po naświetleniu go lampą ultrafioletową czy specjalna powłoka chroniąca przed odciskami palców i innymi zanieczyszczeniami – to tylko niektóre z cech, którymi wyróżniają się szkła i folie klasy premium, które zajdziesz w naszym serwisie.

Mogą Ciebie również zainteresować: Szkła 2.5D | Szkła hartowane 5D