YOUTAB

Asus Zenfone Max Pro M2 ZB631KL

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Asus Zenfone Max Pro M2 ZB631KL – folie i szkła ochronne


Poszukujesz profesjonalnej ochrony wyświetlacza Twojego telefonu? W tym dziale znajdziesz innowacyjne folie i szkła ochronne Asus Zenfone Max Pro M2 ZB631KL, które z łatwością spełnią Twoje oczekiwania. Na Youtab.pl oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej klasy, dlatego masz pewność niezawodności wybranego asortymentu.

Wszystkich miłośników innowacyjnych rozwiązań zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Asus Zenfone Max Pro M2 ZB631K. Produkt w absolutnie innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Tak innowacyjne zestawienie sprawia, że prezentowane akcesorium jest aż o 1 mm cieńsze od klasycznego szkła hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia — twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów dużą popularnością cieszy się również szkło hartowane 9H Asus Zenfone Max Pro M2 ZB631KL znane ze swojej skuteczności oraz wyjątkowo łatwego montażu. Produkt doskonale przylega do wyświetlacza oraz jest w pełni transparentny, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.