YOUTAB

Asus Zenfone 4 Selfie Pro

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Asus Zenfone 4 Selfie Pro – folie i szkła ochronne


Jeżeli interesują Cię folie i szkła ochronne Asus Zenfone 4 Selfie Pro, to oferta naszego sklepu internetowego przyjemnie zaskoczy Cię bogactwem asortymentu. Oferowane produkty nie tylko zachwycają wysoką jakością wykonania, ale także wyposażone są w bardzo mocny klej, który sprawia, że doskonale trzymają się wyświetlacza w każdych warunkach.

Jeżeli zależy Ci na ochronie wyświetlacza na najwyższym poziomie to oferowane na Youtab.pl folie i szkła hartowane bez trudu spełnią Twoje oczekiwania. Dotychczasowi użytkownicy doceniają fakt, że obydwa produkty można bez trudu samodzielnie założyć. Szkło ochronne Asus Zenfone 4 Selfie Pro zabezpiecza wyświetlacz nie tylko przed zarysowaniami, ale także uszkodzeniami powstałymi w wyniku upadku telefonu. Natomiast folia jest niezwykle cienka, a mimo to w skuteczny sposób chroni ekran przed powstaniem zarysowań czy innych uszkodzeń mechanicznych.

Wśród oferowanego asortymentu najczęściej wybierane jest szkło hartowane 9H Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL. Zwraca ono uwagę przede wszystkim kompletnym zestawem, który pozwala na samodzielne założenie produktu. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane 9H Asus Zenfone 4 Selfie Pro ZD552KL jest transparentne, dzięki czemu jakości wyświetlanego obrazu pozostaje nienaruszona. Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.