Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Asus Zenfone 3 ZE520KL

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Asus Zenfone 3 ZE520KL – folie i szkła ochronne


W tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne Asus Zenfone 3 ZE520KL. Dobierając dostępny asortyment szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz nie tylko nowinki technologiczne, ale również sprawdzone produkty, które cieszą się ogromną popularnością.

Zastanawiasz się, co jest lepsze folie, czy szkła ochronne Asus Zenfone 3 ZE520KL? Odpowiedzią na to pytanie może być innowacyjne rozwiązanie, które łączy te dwa produkty. W ofercie Youtab.pl znajdziesz bowiem szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Asus Zenfone 3 ZE520KL, które bez trudu spełni oczekiwania klientów szukających nowoczesnych technologii w zakresie ochrony wyświetlacza. Prezentowany produkt zapewnia ochronę na poziomie 7H oraz wyróżnia się grubością jedynie 0,2 mm. Produkt zachowuje pełną wrażliwość na dotyk, dlatego nie musisz się obawiać o jakość korzystania z ulubionego telefonu.

W ofercie Youtab.pl nie zabraknie również klasycznych rozwiązań, których skuteczność jest już znana naszym klientów. W tym wypadku sztandarowym produktem jest szkło hartowane 9H Asus Zenfone 3 ZE520KL. Zapewniający perfekcyjną przezroczystość oraz wyposażony w bardzo trwały klej doskonale sprawdza się w każdym warunkach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które skutecznie ochroni obudowę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.