YOUTAB

Apple Watch 3

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple Watch 3 – folie i szkła ochronne


YouTab oferuje szeroki wybór akcesoriów ochronnych, przeznaczonych do inteligentnego zegarka Apple Watch 3. Na szczególną ochronę w tym urządzeniu zasługuje wyświetlacz, którego sprawne funkcjonowanie jest kluczowe dla korzystania z nowoczesnych programów. Ten produkt z Apple znacznie ułatwia nam wywiązywanie się z czynności zawodowych, jak i pozwala szybko i sprawnie wykonywać codzienne, prozaiczne czynności. Dzięki Apple Watch 3 użytkownik może płacić za zakupy, wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne, pisać przez SMS lub messenger czy też nawet znaleźć znajomego, dzięki wyświetlaniu mapy lokalizacji. Zainwestuj w folię lub szkło ochronne do smartwatcha, aby mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie w pełni zabezpieczone.

Dlaczego warto kupić folię/szkło ochronne na zegarek?

Wyświetlacz Apple Watch 3 zajmuje dużą powierzchnię i jest stale narażony na powstawanie defektów. Bardzo łatwo mogą pojawić się zarysowania na powierzchni ekranu, jeśli nie zastosujemy odpowiednich akcesoriów ochronnych. W celu ochrony przed rysami i gromadzeniem się zabrudzeń zastosuj folię ochronną. Ten dodatek sprawi, że smartwatch będzie się prezentował schludnie i elegancko, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Dobrym rozwiązaniem jest także szkło ochronne, które zabezpiecza ekran przed nieestetycznymi rysami, ścieraniem, a także stłuczeniem podczas upadku czy uderzenia o twardą powierzchnię.

Wybierz folię ochronną do Apple Watch 3

Folia ochronna pozwala na zachowanie urządzenia w jak najlepszym wyglądzie. Wystarczy zmienić zużytą folię, aby ekran zegarka wyglądał jak nowy. Warto zakupić naszą folię Spigen Neo Flex Hd, przeznaczoną do Apple Watch 3. Produkt został wykonany z wytrzymałego, elastycznego TPU i nie obniża wrażliwości urządzenia na dotyk. Powierzchnia folii jest pokryta powłoką oleofobową, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców na ekranie i zabrudzeń.

Warto zakupić etui do Apple Watch 3 z naszego asortymentu, by móc zapomnieć o niepożądanych uszkodzeniach smartwatcha.