YOUTAB

Szkło Apple Watch 2

(0 wyników)

Apple Watch 2 – folie i szkła ochronne

Sprzęt ochronny dla Apple Watch 2 to kluczowy element dla zapewnienia sprawności i pełnej funkcjonalności urządzenia przez długi czas. Podczas noszenia smartwatcha na nadgarstku, szczególnie narażony na uszkodzenia jest wyświetlacz. Nieestetyczne zarysowania mogą pojawić się na jego powierzchni przez kontakt z kluczami, nożem, pilniczkiem czy innymi ostrymi rzeczami. Dużo groźniejsze jest stłuczenie ekranu, które może spowodować awarię urządzenia. Naprawa ekranu zegarka Apple jest kosztowna i wymaga od użytkownika poniesienia znacznych kosztów pieniężnych. Polecamy zastosować folie lub szkło ochronne do Apple Watch 2, aby uniknąć jego uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne

Szkło ochronne

Jeśli chcesz mieć pewność, że ekran Twojego smartwatcha będzie w pełni zabezpieczony to zdecyduj się na zakup szkła hartowanego. Szkło o twardości 9H pozwala uniknąć problemu zarysowań, a także stłuczenia i ścierania powierzchni ekranu. Bardzo często szkła hartowane są wyposażone w warstwę oleofobową, która chroni przed osadzaniem się zanieczyszczeń.

Folia ochronna

Dobrym sposobem na skuteczną ochronę ekranu jest zakup folii ochronnej. Polecamy w szczególności folię Spigen Neo Flex HD z naszego sklepu. Jest doskonale dopasowana do ekranu zegarka i przykrywa całą jego powierzchnię. Zapewnia pewną i solidną ochronę wyświetlacza, dzięki temu, że została wykonana z wytrzymałego elastycznego TPU. Zabezpiecza ekran nie tylko przed zarysowaniami, ale także posiada wbudowaną powłokę oleofobową, która przeciwdziała pozostawaniu odcisków palców na wyświetlaczu telefonu.

Sprawdź pozostałe akcesoria ochronne do Apple Watch 2 w naszym sklepie. Ciesz się sprawnym urządzeniem, bez obaw o ryzyko uszkodzenia.