YOUTAB

Apple Watch 1

(0 wyników)

Apple Watch 1 – folie i szkła


Akcesoria ochronne Apple Watch stworzone zostały specjalnie z myślą o urządzeniu zwanym Apple Watch. Niewielkiej wielkości inteligentny zegarek zdobył serca nie tylko – jak początkowo się spodziewano – sportowców. Bardzo często jest stosowany przez osoby, które nie przepadają za ciągłym sięganiem po telefon, zwłaszcza gdy jest noszony w osobnej torbie lub plecaku. Oferowane tutaj produkty to propozycja dla tych urządzeń, wśród akcesoriów znajdziemy pokrowce na smartwach oraz folie ochronne. Każde z nich ma ułatwić korzystanie z naszego Apple Watch 1 na co dzień, a także zapewnić bezpieczeństwo urządzeniu.

Ochrona ekranu – jak zrobić to skutecznie?

Wyświetlacz jest z pewnością najbardziej narażonym na uszkodzenie elementem smartwatcha. Wystarczy chwila nieuwagi, aby pojawiły się nieestetyczne rysy, które utrudniają odczytanie emitowanego obrazu i pogarszają wygląd zegarka. Warto zainwestować w zakup akcesoriów ochronnych na ekran smartwatcha. Folie lub szkła ochronne chronią urządzenie przed zniszczeniem, dzięki czemu pozostaje ono w pełni funkcjonalne przez długi czas.

Folia ochronna na Apple Watch 1

Chcesz zabezpieczyć ekran zegarka przed rysami, a jednocześnie zależy Ci na tym, aby kształt i design urządzenia pozostał oryginalny? Zdecyduj się na folię ochronną Spigen Neo Flex HD, wykonaną z elastycznego TPU. Ten materiał charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia, a zarazem nie obniża wrażliwości ekranu na dotyk

Nie zwlekaj! Zakup już dziś akcesoria ochronne do Apple Watch 1, aby nie obawiać się kosztownych napraw.