Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone XS Max

(8 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone XS Max – folie i szkła ochronne

Aby dobrze zadbać o bezpieczeństwo smartfona, należy sięgnąć po doskonale dobraną i kompatybilną z danym modelem iPhone’a folię/szkło ochronne. Odpowiednio dopasowane szkło ochroni ekran przed porysowaniem czy zniszczeniem, a także w razie upadku. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu w powłokę oleofobową, szkło zabezpieczy przed śladami palców czy drobinkami kurzu.

Folie i szkła ochronne dla Apple iPhone XS Max, które znajdziesz w serwisie Youtab.pl, to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa, a także bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Jeśli chcesz być pewien, że Twój iPhone jest zabezpieczony na naprawdę najwyższym poziomie, wybierz szkło, które charakteryzuje się poziomem twardości 9H. Taką gwarancję daje Ci m.in. Szkło hartowane NILLKIN AMAZING H Apple iPhone 11 Pro Max/XS Max. Tak zabezpieczony ekran jest odporny na porysowania, upadki z wysokości czy innego rodzaju uszkodzenia. Jeśli smartfon upadnie, szkło przejmie na siebie siłę uderzenia, a ekran pozostanie nietknięty. W takim wypadku wystarczy tylko zdjąć naruszone lub pęknięte szkło i nałożyć nowe.

Szkła ochronne przeznaczone do Apple iPhone XS Max to także doskonała przejrzystość oraz łatwy i szybki montaż. Szkło hartowane, szkło hybrydowe, szkło na cały ekran (3D 6D 9D) – tu także asortyment jest naprawdę szeroki. Coraz większą popularnością cieszą się także szkła PREMIUM (np. Szkło hartowane 3D PANZERGLASS Apple iPhone XS Max). To najbardziej wytrzymałe szkło hartowane na cały ekran telefonu (wraz z zakrzywianymi rantami) dostępne na rynku. Masz więc pewność, że Twój iPhone jest w najlepszych rękach.

Do odpowiednio dopasowanego szkła wystarczy dobrać szkło na aparat (np. szkło na aparat MOCOLO), które ochroni kamerkę iPhone’a XS Max przed uszkodzeniem oraz wytrzymałe etui do Apple iPhone XS Max. Wszystkie produkty znajdziesz na Youtab.pl.