Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 8

(7 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 8 – folie i szkła ochronne

Aby zagwarantować bezpieczeństwo ekranu iPhone’a, należy sięgnąć po dobrze dobraną i dopasowaną do konkretnego modelu urządzenia folię/szkło ochronne. Takie szkło ochroni wyświetlacz przed porysowaniem czy zniszczeniem, a także w razie upadku. Nie będziesz więc martwić się, że Twój iPhone’a zostanie porysowany przez klucze, monety czy inne drobne rzeczy, które nosisz w torbie lub kieszeni.

Folie i szkła ochronne dla Apple iPhone 8, które znajdziesz w serwisie Youtab.pl, to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Każde szkło pochodzi od renomowanego i sprawdzonego producenta (np. Nillkin, 3MK, Panzer) i jest w 100% oryginalne. Szkła ochronne przeznaczone do Apple iPhone 8 to także doskonała przejrzystość oraz łatwy i szybki montaż. Wystarczy dosłownie chwila, by zabezpieczyć iPhone 8 na naprawdę wysokim poziomie.

Szkło hartowane (np. SPIGEN GLAS.TR SLIM Apple iPhone 7/8), szkło hartowane 3D (np. Szkło hartowane 3D MOCOLO PANZER Apple iPhone 7/8), szkło na cały ekran 3D 6D 9D (np. Szkło hartowane 3D 3MK NEOGLASS Apple iPhone 7/8) – na Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie najpopularniejsze akcesoria do iPhone’a.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także szkła PREMIUM, np. Szkło hartowane 3D PANZERGLASS Apple iPhone 6/7/8. To niezwykle wytrzymałe, o bardzo wysokim stopniu odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne szkło. Masz więc gwarancję, że ekran będzie zabezpieczony na niespotykanym dotąd poziomie.

Do odpowiednio dopasowanego szkła wystarczy dobrać szkło na aparat (np. szkło na aparat MOCOLO), które ochroni kamerkę iPhone’a 8 przed uszkodzeniem, porysowaniem czy pęknięciem oraz wytrzymałe etui do Apple iPhone’a 8. Wszystkie produkty znajdziesz na Youtab.pl. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość na pewno Cię zaskoczą.