Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 8 Plus

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 8 Plus – folie i szkła ochronne

Jeśli chcesz uchronić wyświetlacz telefonu przed uszkodzeniem, pęknięciem czy porysowaniem, powinieneś wybrać taką folię lub szkło ochronne do iPhone’a 8 Plus, która najlepiej zapobiegnie zniszczeniu ekranu. W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment produktów, których zadaniem jest właśnie ochrona przedniej części telefonu. Dobrze dopasowane do konkretnego modelu iPhone’a szkło ochronne to pewność, że Twoje urządzenie będzie Ci służyć naprawdę długo i długo zachowa nowy wygląd.

Najpopularniejsze akcesoria do iPhone’8 Plus to przede wszystkim szkło hartowane 3D. Na naszej stronie znajdziesz np. Szkło hartowane 3D 3MK NEOGLASS Apple iPhone 7/8 Plus. To szkło na cały ekran (3D 6D 9D), dzięki czemu doskonale chroni wyświetlacz na całej jego powierzchni, w równym stopniu. A Ty nie będziesz martwić się o klucze czy monety, które mogłyby go porysować. Dużym powodzeniem cieszy się także szkło hybrydowe – np. 3MK FLEXIBLE GLASS Apple iPhone 7/8 Plus. To skuteczne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, dzięki czemu zapewnia osłonę na naprawdę wysokim poziomie. W naszym serwisie przygotowaliśmy także szkła PREMIUM – np. Szkło hartowane 3D CAR-EYE Apple iPhone 7/8 Plus. To jedyne szkło na rynku, które wyróżnia się grubością zaledwie 0,15 mm. Jest więc ultracienkie, a zarazem wyjątkowo lekkie. Dzięki temu możesz być pewien, że komunikacja z Twoim telefonem będzie tak samo łatwa, szybka i przyjemna jak do tej pory.

Aby w pełni zabezpieczyć najbardziej wrażliwe elementy telefonu, sprawdź, które szkło na aparat najbardziej Ci odpowiada. Szkło na aparat (np. firmy MOCOLO) zapewni skuteczną ochronę kamerki przed porysowaniem, pęknięciem czy kurzem lub innymi drobinkami. Szkło nie wpływa w żaden sposób na jakość i kolory na zdjęciach, będziesz więc bez przeszkód mógł korzystać z wszystkich funkcji aparatu iPhone’a 8 Plus.

Na Youtab.pl znajdziesz wiele produktów do iPhone’a 8 Plus – zarówno folie i szkła ochronne, jak i wytrzymałe i solidne etui do iPhone’a 8 Plus. Wszystkie akcesoria są w atrakcyjnych cenach – sprawdź i przekonaj się sam.