Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 7

(7 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 7  folie i szkła ochronne

Odpowiednio dopasowana folia lub szkło ochronne zabezpieczy ekran przed porysowaniem, zniszczeniem czy upadkiem. Jest konieczna, jeśli chcesz długo cieszyć się posiadaniem iPhone’a 7. Z dobrze dobraną folią lub szkłem nie będziesz też martwić się o to, że monety czy klucze, które nosisz w kieszeni, porysują ekran Twojego urządzenia.

Folie i szkła ochronne dla Apple iPhone 7, które znajdziesz w serwisie Youtab.pl, to produkty w 100% oryginalne, zaprojektowane przez renomowanych i znanych na całym świecie producentów. Dzięki temu są to akcesoria, które idealnie pasują do danych modeli telefonów – nie odstają i nie zaginają się, a Ty możesz bez przeszkód korzystać ze swojego iPhone’a.

W tej kategorii produktów dużą popularnością cieszą się szkła na cały ekran (3D 6D 9D), które zabezpieczą cały wyświetlacz (np. Szkło hartowane 3D NILLKIN CP+ MAX Apple iPhone 7/8). To produkt ultracienki i lekki, jednak chroni ekran telefonu tak samo dobrze, jak grubsze odpowiedniki innych producentów. Dodatkowo, szkło NILLKIN poddano procesowi utwardzania, dzięki czemu jego właściwości ochronne są na jeszcze wyższym poziomie. Szkło hartowane (np. NILLKIN AMAZING H Apple iPhone 7/8) czy szkło hybrydowe (np. 3MK FLEXIBLE GLASS Apple iPhone 7/8) – to także akcesoria chętnie wybierane przez klientów Youtab.pl. Wielu z nich sięga również po szkła PREMIUM – np. Szkło hartowane 3D CAR-EYE Apple iPhone 7/8. To szkło o grubości 0,15 mm jest swoistą rewolucją na polskim rynku – to pierwszy produkt tego typu. Dodatkowo, szkło CURVED GLASS wyprodukowano w technologii 3D HOT BENDING. To oznacza idealne dopasowanie szkła do całej powierzchni ekranu telefonu, również przy rantach ekranu. To ochrona urządzenia na naprawdę wysokim poziomie.

Wybór szkła ochronnego to dopiero początek – teraz należy dobrać szkło na aparat, które ochroni kamerkę iPhone’a 7 przed uszkodzeniem i porysowaniem (np. Szkło na aparat PANZER 9H Apple iPhone 7/8) oraz odpowiednie etui do Apple iPhone 7. Wszystkie produkty znajdziesz na Youtab.pl – gwarantujemy atrakcyjne ceny i błyskawiczną wysyłkę każdego akcesorium.