Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 7 Plus

(7 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 7 Plus – folie i szkła ochronne

Dobrze dopasowana i trwała folia lub szkło ochronne jest niezbędna jeśli chcesz, by Twój iPhone 7 Plus był chroniony na wysokim poziomie. Zabezpieczy ekran przed pęknięciem, upadkiem, a także porysowaniem. Nie musisz już obawiać się, że klucze lub monety zniszczą ekran iPhone 7 Plus.

Jednym z najbardziej popularnych akcesoriów, które zabezpieczą ekran iPhone’a 7 Plus, jest szkło hybrydowe (np. 3MK FLEXIBLE GLASS Apple iPhone 7/8 Plus). To szkło, które sprawia, że ekran jest odporny nie tylko na zarysowania, ale także na upadki. Szkło zostało wyprodukowane tak, by pokryło wyłącznie płaską cześć wyświetlacza, co gwarantuje skuteczną ochronę (szkło płaskie 2,5D). Warto sięgnąć także po szkło na cały ekran (3D 6D 9D), np. Szkło hartowane 3D 3MK NeoGlass Apple iPhone 7/8 Plus. Szkło NeoGlass wyróżnia się twardością na poziomie 8H, co oznacza, że zabezpieczy cały ekran przed zarysowaniem oraz innymi, podobnymi uszkodzeniami. Dodatkowo, szkło hartowane wyróżnia się zwiększoną odpornością na uderzenia i wzmacnia ekran do 350%. To ochrona, w którą warto zainwestować. Ciekawą propozycją jest również szkło PREMIUM, np. Szkło hartowane 3D CAR-EYE Apple iPhone 7/8 Plus. To produkt wykonany w technologii 3D HOT BENDING, przykrywa więc cały wyświetlacz, wraz z zaokrąglonymi rantami ekranu. To oznacza jeszcze wyższy poziom ochrony.

Aby uzupełnić osłonę iPhone’a, wybierz także przeznaczone do Twojego modelu szkło na aparat – np. PANZER 9H Apple iPhone 7/8 Plus. To doskonale dopasowane szkło, które nie ma żadnego wpływu na jakość robionych zdjęć czy kręconych filmów, a przy tym – chroni Twoją kamerkę.

Po wybraniu folii lub szkła oraz szkła na aparat zastanów się także nad wytrzymałym i solidnym etui do Apple iPhone 7 Plus (szeroki wybór etui znajdziesz na Youtab.pl).

Sprawdź i przekonaj się sam – gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktów.