Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus – folie i szkła ochronne

Zabezpieczenie iPhone’a 6 Plus / 6S Plus to podstawa jeśli chcesz, by telefon długo Ci służył i wyglądał jak nowy. Potrzebujesz do tego wytrzymałe i solidne etui, a także łatwą w montażu folię lub szkło ochronne.

Którą folię lub szkło ochronne wybrać? Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie szkło hybrydowe (np. 3MK FLEXIBLE GLASS Apple iPhone 6 Plus/6S Plus). To oryginalne szkło marki 3MK, a zarazem skuteczne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran. To szkło, które sprawia, że ekran jest odporny nie tylko na zarysowania, ale także na upadki. Jest docięte tak, by pokryło wyłącznie płaską cześć wyświetlacza, co gwarantuje skuteczną ochronę. Nie musisz więc martwić się o porysowanie czy pęknięcie wyświetlacza.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także szkło hartowane 9H (najwyższy poziom twardości na rynku!). To ochrona wyświetlacza na naprawdę wysokim poziomie. Szkło jest w 100% transparentne – dzięki swym właściwościom nie wpływa na jakość dostarczanego przez wyświetlacz obrazu. Obrazy i kolory są więc na tym samym poziomie.

Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny – każdy znajdzie tu produkt do Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus, którego szuka.