Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 6/6S

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 6 / 6S – folie i szkła ochronne

Wyświetlacz telefonu to tak naprawdę jego wizytówka, dlatego tak ważne jest, by długo wyglądał jak nowy. Dodatkowo, to też ponad połowa wartości urządzenia, warto więc zainwestować w skuteczną ochronę ekranu. W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki asortyment (folie i szkła ochronne do Apple iPhone 6 / 6S), które zabezpieczą Twój sprzęt. Wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Niesłabnącą popularnością cieszy się szkło hybrydowe (np. 3MK FLEXIBLE GLASS Apple iPhone 6/6S). To szkło praktycznie niewyczuwalne dla użytkownika smartfona, dzięki czemu korzystasz z niego tak, jak do tej pory. Pomaga w tym między innymi doskonałe dopasowanie się szkła do ekranu, co dodatkowo zwiększa precyzję ruchu. Jest więc bezpiecznie i wygodnie.

Możesz także zdecydować się na zakup produktu PREMIUM. Takie jest np. Szkło hartowane 3D PANZERGLASS Apple iPhone 6/7/8. To najbardziej wytrzymałe szkło hartowane na cały ekran telefonu (wraz z zakrzywianymi rantami) dostępne na rynku. Nie musisz więc martwić się, że coś porysuje lub zniszczy wyświetlacz Apple iPhone 6 / 6S. To jeszcze nie koniec – w tej zakładce znajdziesz wiele innych akcesoriów, które ochronią ekran iPhone’a 6 / 6S.