Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 12

(8 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Apple iPhone 12

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz szkła hybrydowe. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz również szkło na aparat.

Na Youtab.pl znajdziesz klasyczne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt typu płaskiego wykonany został w technologii 2D. Dodatkowo dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań wyróżnia się idealną przezroczystością, którą doceni każdy użytkownik.

Na szczególną uwagę zasługuje także szkło na aparat marki Mocolo. Produkt typu płaskiego wykonany w technologii 2,5D wykonany z wysokiej jakości japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego głównie w energetyce słonecznej. Produkt zapewnia twardość na poziomie 9H. Powłoka oleofobowa zabezpiecza przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń w postaci odcisków palców i innych zanieczyszczeń.

Szukasz także perfekcyjnej ochrony na obudowę? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę dostępną na Youtab.pl Wybierz już teraz interesującą Cię kategorię i zamów nie tylko folie i szkła ochronne, ale także wysokiej jakości etui do telefonu.