Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 12 Pro

(8 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Apple iPhone 12 Pro

W tej kategorii znajdziesz innowacyjne szkło hybrydowe oraz hartowane. Dużą popularnością cieszą się nie tylko płaskie szkła wykonane w technologii 2,5D, ale również przeznaczone na cały ekran. Szukasz kompleksowej ochrony smartfona? W takim razie sprawdź szkło na aparat.

Warte uwagi jest szkło hartowane marki SPIGEN. Oferowany produkt ma grubość 0,3 mm, dzięki czemu nie powoduje żadnych problemów z dotykiem. Z kolei najwyższa na rynku twardość 9H sprawia, że wyświetlacz jest skuteczny chroniony przed wszelkim negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Sprawdź także innowacyjne szkło na aparat marki Mocolo. Produkt wykonano w technologii płaskiej 2,5D. Oferowane szkło zapewnia najwyższą na rynku twardość, a więc 9H.  Produkt wykonany z japońskiego materiału AGC Asahi Glas, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne. Łatwy montaż oraz perfekcyjnie wyprofilowane krawędzie to kolejne zalety prezentowanego szkła na aparat.

W naszym sklepie internetowym Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, jak szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.