Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 12 Pro Max

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 12 Pro Max – folie i szkła ochronne

Chcesz kupić idealnie dopasowaną folię i szkło ochronne do telefonu Apple iPhone 12 Pro Max? Na Youtab.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić profesjonalną ochronę ekranu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty. W tej kategorii kupisz szkło hartowane oraz hybrydowe przeznaczone na cały ekran, jak również płaskie w technologii 2,5D.

Interesują Cię nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony wyświetlacza Twojego telefonu? W naszej ofercie znajdziesz szkło hybrydowe marki 3MK, które zachwyca niezwykłym połączeniem folii i szkła ochronnego. Produkty typu płaskiego, wykonane w technologii 2D zwracają uwagę kompletnym zestawem, który pozwala na łatwe, samodzielnie założenie.

Poznaj także innowacyjne szkło hartowane marki Spigen. Produkt jest perfekcyjnie płaski, wykonany w technologii 2,5D. Oferowane szkło hartowane ma grubość zaledwie 0,2 mm, dzięki czemu nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. Produkt został pokryty nano powłoką zabezpieczającą ekran przed nieestetycznymi odciskami palców. Oferowane szkło hartowane poddane zostało frezowaniu 2,5D, co sprawia, że ma przyjemne w dotyku obłe krawędzie.

Szukasz także innych akcesoriów GSM? W takim razie koniecznie sprawdź także etui na telefon. Poznaj już dziś pełen asortyment oferowany na Youtab.pl i spraw, aby korzystanie ze smartfona stało się przyjemnością.