Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 11

(9 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 11 – folie i szkła ochronne

Pierwszym krokiem do tego, by zadbać o bezpieczeństwo smartfona, jest zakup dobrze dobranej folii/szkła ochronnego. Odpowiednio dopasowane szkło ma wiele zalet. Przede wszystkim chroni ekran przed porysowaniem czy zniszczeniem, a także w razie upadku (wiele produktów poddaje się tzw. drop testom z wysokości).

Folie i szkła ochronne dla Apple iPhone 11, które znajdziesz w serwisie Youtab.pl, to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Wiele z nich wyróżnia się największą twardością na rynku (9H). Takim akcesorium jest np. Szkło hartowane Amazing H od firmy Nillkin. To szkło, które nie kruszy się i nie rozpada na wiele małych drobinek, dlatego nawet po upadku wyświetlacz pozostaje nienaruszony.

Dodatkowo, szkła ochronne posiadają zabezpieczenie w postaci powłoki oleofobowej, dzięki której na ekranie nie pozostają odciski palców oraz kurz czy inne zanieczyszczenia (sprawdź: Szkło hartowane 3D NILLKIN CP+ MAX Apple iPhone 11).

Szkła ochronne przeznaczone do Apple iPhone 11 to także doskonała przejrzystość, łatwy montaż oraz idealne dopasowanie. To oznacza, że kupując np. Szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ Apple iPhone 11 masz pewność, że produkt nie będzie ograniczał żadnej z funkcjonalności Twojego smartfona, a samo szkło zamontujesz szybko i sprawnie.

W tej kategorii produktów dużą popularnością cieszą się szkła na cały ekran (3D 6D 9D), które w pełni zabezpieczą cały wyświetlacz (np. Szkło hartowane 3D 3MK NEOGLASS Apple iPhone XR/11). Tu także asortyment jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie produkt, który spełni jego wymagania.

Do idealnego szkła wystarczy dobrać szkło na aparat, które ochroni kamerkę iPhone’11 przed uszkodzeniem i porysowaniem oraz odpowiednie etui do Apple iPhone 11. Wszystkie produkty znajdziesz na Youtab.pl.