Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Apple iPhone 11 Pro

(10 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 11 Pro – folie i szkła ochronne

Aby zapewnić bezpieczeństwo Apple iPhone 11 Pro, warto pomyśleć o pełnej ochronie jego ekranu. Zadba o to dobrze dopasowana, przejrzysta, trwała folia lub szkło ochronne, które osłoni wyświetlacz przed wieloma uszkodzeniami.

Jednym z najbardziej popularnych produktów ochronnych, które zabezpieczą ekran iPhone’a 11 Pro, jest szkło hybrydowe (np. Szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS). Jest ono odporne nie tylko na zarysowania, ale i na upadki. Dodatkowo, jest bardzo wrażliwe na dotyk i praktycznie niewyczuwalne dla użytkownika iPhone’a 11 Pro. Dzięki temu korzystasz z urządzenia tak, jak do tej pory, bez żadnych ograniczeń.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także szła na cały ekran (3D 6D 9D), także szkła PREMIUM do iPhone’a 11 Pro. Takim produktem jest m.in. Szkło hartowane 3D WHITESTONE DOME UV Apple iPhone 11 Pro, czyli szkło z klejem utwardzanym za pomocą lampy UV, kompatybilne z większością dostępnych na rynku etui. Taki sposób montażu gwarantuje niespotykany dotychczas poziom styczności szkła z ekranem telefonu, a co za tym idzie – wyjątkowo wysoki poziom ochrony.

Jeśli zależy Ci na tym, by w pełni zabezpieczyć wrażliwe elementy iPhone’a, warto rozważyć także zakup szkła na aparat – np. 4x Szkło na aparat 3MK FG CAMERA. Szkło hybrydowe na aparat jest całkowicie transparentne, przez co jakość zdjęć i filmów pozostaje niezmieniona, zarówno pod kątem ostrości, jak i żywotności kolorów. To jednak przede wszystkim gwarancja kompleksowej ochrony powierzchni obiektywu przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń (upadki, ostre przedmioty).

Po wybraniu folii lub szkła zastanów się także nad odpowiednim etui do Apple iPhone 11 Pro. Szeroki wybór pokrowców znajdziesz na naszej stronie Youtab.pl

Sprawdź i przekonaj się sam – gwarantujemy znakomity stosunek jakości do ceny danego produktu.